Kontakt

Máte zájem o náš fotokoutek na Vaši akci nebo se chcete jen na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odpovíme.

Možná Vám při Vašich dotazech pomůže sekce nejčastějších dotazů a odpovědí. Zkuste se mrknout i tam.

IČO: 87810387 (Jsme plátce DPH)

Chcete rezervovat fotokoutek?

1 + 6 =

Spěchá to? Raději nám zavolejte

Barbora Farkašová

+420 608 366 334

Jan Ševčík

Jan Bouček

Působíme po celé ČR

Často kladené dotazy

Na jak dlouho si mohu fotokoutek vypůjčit?

Fotokoutek si můžete objednat již od jedné hodiny. Dle našich zkušeností je optimální doba pronájmu 3 až 4 hodiny. Rádi pro Vás však připravíme nabídku i na 5 či 6 hodin. Nebo klidně na několik dní. Vše záleží na domluvě.   

Jak je to s cenou za fotokoutek?

Nabízíme dva základní balíčky a to Neomezený tisk a Tisk za peníze.

V balíčku Neomezený tisk získáte kompletní pronájem fotokoutku na dohodnutý čas s možností neomezeného tisku. Tento balíček se skvěle hodí na svatby, vánoční večírky, oslavy, nebo firemní akce. Nemusíte se omezovat a bavíte se naplno.

Balíček Tisk za peníze spočívá v tom, že ten kdo si nás objedná, tak zaplatí minimální paušál již od 1 Kč a fotografie si platí hosté. Cena fotografie začíná na 30 Kč za kus.

Chci jednu fotku, zaplatím jednu. Chci pět fotek, zaplatím pět fotek. Tento balíček se výborně hodí na plesy, maturitní plesy, festivaly, veřejné akce, oslavy měst a podobně. Ceny se odvíjí od počtu hostů na akci, termínu akce, době trvaní akce, náročnosti na přípravu a
podobně.

Každou poptávku řešíme individuálně a snažíme se pro naše klienty vždy najít tu nejvhodnější variantu.

Co vše je v ceně za vypůjčení fotokoutku?

V ceně získáte kompletní servis od A po Z. Vše začíná konzultací a dohodou na základě požadavků zákazníka. Dále pak příprava pozadí, vzhledu fotografií. Doprava, sestavení, samotná realizace, velká sada vtipných rekvizit, kompletní obsluha, fotografování, okamžitý tisk fotek, sdílení fotografií na email či Facebook a hlavně spoustu legrace a zážitků při fotografování. Po ukončení akce dostanete fotografie v elektronické podobě.

Kolik stojí doprava?

Doprava našeho fotokoutku v rámci ČR je zcela zdarma.

Jak je to s elektřinou?

Fotokoutek není náročný, postačí mu klasická zásuvka na 230V. Prodlužovací kabely si přivezeme vlastní.

Kolik prostoru zabere fotokoutek a jaké je nejlepší místo?

Nejlepší místo vybereme při konzultaci. Ideálně někde v předsálí, chodbě, ale není problém umístit fotokoutek do hlavního prostoru, ba naopak si ho všichni užijí. Postačí nám prostor 3x3m a stůl na spoustu rekvizit.

V jakých formátech dostanu fotografie a kam mi je nahrajete?

Fotografie tiskneme nejčastěji ve formátu 10×15 cm, ale po dohodě lze i jiný individuální formát. Fotografie poté získáváte v zaheslované fotogalerii nebo na flash disk.

Je tisk ve fotokoutku neomezený?

Ano většina klientů využívá balíček Neomezený tisk, ale jsou i akce kde se naopak využívá balíček Tisk za peníze, kde si hosté fotografie platí sami. Například na plesech či jiných veřejných akcích.

Jaké máte rekvizity?

Rekvizit máme opravdu hodně. Jedná se o paruky, klobouky, různé čepice, vtipné brýle, boa a podobně. Velmi vtipným doplňkem jsou také cedulky s nápisy, které Vám rádi připravíme na vaši konkrétní akci. (Více informací naleznete zde)

Jaké máte fotopozadí?

Fotopozadí lze využít buď tištěné různých tématických motivů. Jedná se o plachtu o rozměrech 2,5 x 2,5 m. Nebo zelené fotopozadí (tzv. klíčovací), což znamená, že se fotí na zelené pozadí a elektronicky se na fotografii pozadí přidají v našem stroji. A to už pak lze vybrat jestli budete stát na pláži, v New Yorku, u hvězdné brány, nebo v pohádkovém lese. Klíčovací pozadí Vám dodáme dle vašich požadavků a tématu akce.
(Více o klíčování a přehled našich fotopozadí naleznete zde)

Kdo se o fotografování postará?

O kompletní realizaci se postará proškolený tým profesionálů, kteří udělají z vaší akce opravdu cool show. Snažíme se vaše hosty bavit a aktivně je do fotografování zapojovat.

Kde všude si váš fotokoutek můžeme objednat?

Jsme po celé ČR a tak nám nedělá problém za vámi dojet do kteréhokoliv koutka v České Republice. Stačí se nám ozvat přes poptávkový  formulář nebo zavolat na jedno z výše uvedených telefonních čísel. 

Dostanu hned vytisknutou fotografii?

Ano a to dokonce v rekordním čase 8 vteřin od vyfotografování. A nejen to, fotky je možno okamžitě odeslat na email nebo na FB.

Jste schopni dělat několik akcí ve stejný den a čas?

Ano, díky tomu že disponujeme několika přístroji a několika samostatnými týmy, tak jsme schopni dělat i několik akcí ve stejný den a na různých místech.

Co mi fotokoutek přinese?

Fotocool fotokoutek je především skvělá zábava, při které se lidé smějí a užívají si každý okamžik. Jedna paní nám řekla, že dokážeme zastavit čas, protože na fotografii, kterou jsme jí udělali se bude smát a vypadat stejně krásně i za deset let. 

Na jaké akce se hodíme?

Náš fotokoutek se hodí na všechny typy akcí, kde chcete mít zábavu a zároveň chcete hostům nebo sobě poskytnout nezapomenutelnou vzpomínku v podobě fotografií. Máte speciální požadavky? Ozvěte se nám, rádi pro vás vytvoříme individuální nabídku.

Svatby

od 6 990 Kč

Firemní akce

od 8 990 Kč

Individuál

od 1 Kč