Fotokoutek na svatbu

Naš fotokutek vám dovezeme na svatbu do kteréhokoliv kouta v České republice. Před svatbou vše připravíme, po celou dobu budeme u fotokoutku k dispozici a pomůžeme v případě, že bude potřeba. Nakonec vše zase sami složíme a odvezeme. Vy se tak nebudete muset během vašeho svatebního dne o nic start.

Vše zařídíme od A do Z

Pokud jste se rozhodli pro náš fotokoutek, stačí si ho jen objednat. My vše ostatní zařídíme a vy se nebudete muset o nic starat. Fotokoutek přivezeme, obsloužíme a po akci si ho zase odvezeme.

Po celé ČR

Ať už máte svatbu kdekoliv, my za vámi dorazíme do každého koutu České republiky a to zcela zdarma. 

Kupa rekvizit a libovolné pozadí

Na focení vám přivezeme mnoho vtipných a tématických rekvizit. Paruky, kostýmy, cedule a mnoho dalších, stačí si vybrat. 

Kromě rekvizit si budete moci vybrat také libovolný motiv pozadí. Pokud se vám žádný z naší nabídky nebude líbit, vyhovíme vašemu individuálnímu požadavku. 

Ceny jsou individuální dle typu svatby a začínají od 

6 990 Kč

Kontaktovat nás můžete skrze náš poptávkový formulář nebo na telefonním čísle:

Jak náš fotokoutek funguje?

1.

Nejprve je nutné zarezervovat si fotokoutek na vaši akci. K rezervaci je potřeba využít náš kontaktní formulář nebo nám zavolat na telefonním číslo +420 723 709 529, či na mobil +420 734 394 812.

2.

Dále je potřeba vybrat si pozadí a rekvizity, které si přejete mít na vaší svatbě. V případě zájmu je možné zažádat si o speciální rekvizity, či pozadí na přání.

3.

Na vaši svatbu dorazíme včas, všechno zde připravíme a po celou dobu budeme dohlížet na hladký průběh focení.

4.

Všechny fotky se vám ihned vytiskneme a následně zašleme v elektronické podobě. 

5.

Po svatbě vše sbalíme a uklidíme, vy se tak nebudete muset o nic starat. Je to opravdu zábava a navíc vám zvěčníme vzpomínku na váš svatební den.

Chci si rezervovat fotokoutek na svatbu

Níže vyplňte všechna pole a odešlete poptávku na svatební fotokoutek, co nejdříve se vám ozveme nazpět a vaši rezervaci potvrdíme. V případě, že máte pouze otázky můžete nám napsat e-mail, zavolat nebo se můžete podívat do naší sekce často kladených otázek.

Prosíme, označte, o jakou akci se jedná:
SvatbaMaturitní a jiné plesyFiremní akceVánoční večírekKongresFestivalJiné

Souhlasím se zpracováním osobních údajů