Fotokoutek na

firemní akce 

Fotokoutek dopravíme do každého koutu České republiky. Na místě vaší akce fotokoutek postavíme a budeme u něj po celý večer k dispozici. Po akci vše uklidíme, fotokoutek složíme a zase si ho odvezeme. Vy se nebudete muset o nic starat a v klidu si budete moci užít večer plný zábavy společně s kolegy.

Po celé ČR

Dorazíme za vámi do každého koutu České republiky a to zcela zdarma. 

Vše zařídíme od A do Z

Pokud jste se rozhodli pro náš fotokoutek, stačí si ho jen objednat. My vše ostatní zařídíme a vy se nebudete muset o nic starat. Fotokoutek přivezeme, obsloužíme a po akci si ho zase odvezeme.

Kupa rekvizit a vlastní motiv pozadí

Pokud nechcete jen tak obyčejné pozadí, není problém, můžete si vybrat jaké budete chtít. My se pokusíme, aby bylo přesně podle vašich představ!

Na focení přivezeme i mnoho vtipných a tématických rekvizit. Stačí si jen vybrat.

Cena je individuální dle typu akce a začíná od

8 990 Kč

Kontaktovat nás můžete skrze náš poptávkový formulář nebo na telefonním čísle:

Galerie

Fotokoutek nesmí chybět na žádném z firemních teambuildingů, večírků či konferencí. Nejen že zabaví vaše hosty, ale také je zvěční v podobě fotografií, které si budou moci rovnou odnést domů! Vybrat si můžete libovolný motiv pozadí a na poptávku dokážeme vytvořit i pozadí s logem vaší firmy či vašeho partnera.

Jak náš fotokoutek funguje?

1.

Nejprve si zarezervujte fotokoutek na vaši firemní akci. K rezervaci využijte náš kontaktní formulář nebo ještě lépe nám zavolejte na telefonním číslo +420 723 709 529, či na mobil +420 734 394 812.

2.

Vyberte si pozadí a rekvizity, které budete potřebovat. Můžete si také zažádat o speciální rekvizity, či pozadí na přání, například s logem vaší firmy.

3.

Na vaši akci přijedeme včas, všechno připravíme a po celou dobu budeme dohlížet na hladký průběh focení.

4.

Stačí se jen usmát a nafotit si se vzpomínky do vašeho alba. Všechny fotky se vám ihned vytisknou.

5. Po akci vše sbalíme a uklidíme po sobě, vy se tak nebudete muset o nic starat. Věřte, že je to opravdu zábava.

Chci si rezervovat fotokoutek na firemní akci

Níže vyplňte všechna pole a odešlete poptávku na fotokoutek, co nejdříve se vám ozveme nazpět a vaši rezervaci potvrdíme. V případě, že máte pouze otázky můžete nám napsat e-mail, zavolat nebo se můžete podívat do naší sekce často kladených otázek.

Prosíme, označte, o jakou akci se jedná:
SvatbaMaturitní a jiné plesyFiremní akceVánoční večírekKongresFestivalJiné

Souhlasím se zpracováním osobních údajů